"Соняшники в орнаменті" заготовка плаття під вишивку
"Соняшники в орнаменті" заготовка плаття під вишивку "Соняшники в орнаменті" заготовка плаття під вишивку "Соняшники в орнаменті" заготовка плаття під вишивку "Соняшники в орнаменті" заготовка плаття під вишивку "Соняшники в орнаменті" заготовка плаття під вишивку "Соняшники в орнаменті" заготовка плаття під вишивку

"Соняшники в орнаменті" заготовка плаття під вишивку

Інформація: Заготовка жіночої сукні (плаття) з надрукованою на тканині кольоровою схемою під вишивку бісером, нитками, рубкою від Бабусиної скрині з нанесеною повноколірною схемою на тканині. В комплект входить ... Детальніше
* Вибір тканини:
Додатково вибір:
Модель: БС-6с
Виробник: Бабусина Скриня
Наявність: На складі
480.00грн.
2 або більше 450.00грн.
Швидка доставка
Різні варіанти оплати
Знижки!

Заготовка жіночої сукні (плаття) з надрукованою на тканині кольоровою схемою під вишивку бісером, нитками, рубкою від Бабусиної скрині з нанесеною повноколірною схемою на тканині. В комплект входить інструкція в якій вказано кольори бісеру і його кількість та рекомендовані номери ниток DMC. Дану заготовку ви можете скроїти за своїми розмірами та фасоном.


Заготовка складається:

  • 2 відрізки тканини на перед і спинку розміром 120х75 см;
  • 2 відрізки тканини на рукави розміром 80х75 см.


Тканини достатньо для викройки та пошиття вишиванки до 56 розміру включно. За додаткову плату, можна збільшити розміри заготовки, для пошиття більших розмірів.


Тканини:

Не знаєте яку тканину вибрати? Почитайте у нашій статті Як вибрати тканину

 

Для вишивки необхідно 14 відтінків бісеру, ниток, рубки. На схемі зображені пишні, яскраві, багаті соняшники в красивому геометричному орнаменті. Узор дуже багатий!


В комплекті інструкція для підбору бісеру, ниток.


На фото представлені готові роботи, виконані з даної заготовки!


Також є спідниця, пояс та чоловіча сорочка такої моделі.

Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити