Заготовки чоловічих сорочок для вишивки бісером або нитками

У світлі останніх подій на Україні дуже модно і актуально стало з'являтися в громадських місцях в вишиванках - національному одязі козака який любить свою країну патріота. Вся Україна вітає нове віяння, і українська еліта носить із задоволенням і гордістю цей одяг, адже чоловічі  сорочки завжди різнилися багатством вишивки.

Кожна вишиванка повинна мати унікальний візерунок, цим і відрізняється український одяг. Вишита маками і національним орнаментом сорочка підкреслює урочистість конкретного заходу, підтримує український колорит. Тому, справжній українець обов'язково повинен мати в своєму гардеробі хоча б одну одяг в українському стилі, і це повинна бути національна, лляна сорочка. А ще, це прекрасний подарунок молодій людині.

чоловіча заготовка на молоді

Яка заготовка чоловічої сорочки вважається найкращою?

Справжня українська сорочка відрізняється відмінною якістю, оскільки в більшості випадків шиється вручну. Але є так, же і дешевші варіанти - це конвеєрна робота. Сорочки з конвеєра так само чудово виглядають, мають чіткий, яскравий візерунок. Як матеріал використовується льон, бавовна або інші натуральні матеріали, не подразнюють шкіру. Українські сорочки шиють білі і чорні. Сьогодні чоловіки носять вишиванки обох кольорів, залежно від настрою і заходи, на яке збираютьсБагатими і красивим візерунком червоного і чорного кольору, з елементами зеленого;

Найкращими вважаються

-  Вишиванки з красивими візерунками найкраще яскравого кольору.

- Широкими рукавами, звуженими до зап'ястя. 

- Натуральна тканина

- Вона повинна бути придбана в нашому магазині - Uzor.com.ua =)


Де купити заготовки чоловічих вишитих сорочок?

Звичайно ж у нашому інтернет магазині можна придбати заготовки чоловічих сорочок під вишивку бісером, рубкою або нитками на якісних тканинах (габардині, домотканому полотні, атласі) різних кольорів за найкращими цінами з доставкою в усі населені пункти України Новою Поштою, УкрПоштою та закордон. Безкоштовна доставка при замовлення від 800 грн.

В нашому магазині  є фото пропонованих товарів з докладним описом розмірів. На нашому сайті ціна на 15 - 20% нижче, ніж в стаціонарних магазинах. Є пропозиції придбати вишиванки оптом, в цьому випадку ціна буде ще нижче. Так само опт передбачає накопичувальну систему знижок і гнучку систему оплати.

Бажаємо вдалих покупок!

Перелік / Сітка
Показано з 1 по 15 із 39 (всього 3 сторінок)

viber group